
Піала IdealCERAMIC 14.5 см. 550 мл. Pastel Оrandg Помаранчева зовні з вкрапленням, біла в середині
144 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: P7-OR 1/1
+380 (68) 024-38-68
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піала IdealCERAMIC 14.5 см. 550 мл. Pastel Оrandg Помаранчева зовні з вкрапленням, біла в середині виготовлена з 100% екологічно чистої кам'яної кераміки. Для виготовлення столового посуду використовують тільки найкращі та корисні матеріали здобуті в Украіні. Вся продукція IdealCERAMIC проходить строгий контроль якості на всіх етапах виробництва і сертифікована згідно європейським і українським стандартам.
Тарілки IdealCERAMIC підходить для використання в посудомийній машині і мікрохвильової печі.
Пропонуємо Ттарілки IdealCERAMIC оптом і в розницю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 550 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип тарілки | Піала |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 145 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴
- Спосіб упаковки: Технічна тара.