Заварочник IDEAL Сeramic 1300 мл білий. Професійна порцеляна преміальної якості від IDEAL Сeramic, створена для ресторанів, готелів та затишних осель. Цей посуд є максимально універсальним, адже поєднує в собі витончений стиль та високу зносостійкість. Завдяки ідеально гладкій поверхні та міцній глазурі він є бездоганною базою для професійного деколювання та нанесення індивідуальних логотипів під будь-який запит.
Посуд розрахований на інтенсивне навантаження: він повністю безпечний для миття у посудомийних машинах і використання в мікрохвильових печах. Це надійне рішення, що зберігає первісний блиск і бездоганний вигляд протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Порцеляна |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 1300 мл |
| Колір | Білий |
| Висота | 15.5 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Діаметр | 11.5 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал ручки | порцеляна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴
