Тарілка IDEAL Сeramic 18 см біла. Професійна порцеляна преміальної якості від IDEAL Сeramic, створена для ресторанів, готелів та затишних осель. Цей посуд є максимально універсальним, адже поєднує в собі витончений стиль та високу зносостійкість. Завдяки ідеально гладкій поверхні та міцній глазурі він є бездоганною базою для професійного деколювання та нанесення індивідуальних логотипів під будь-який запит.
Посуд розрахований на інтенсивне навантаження: він повністю безпечний для миття у посудомийних машинах і використання в мікрохвильових печах. Це надійне рішення, що зберігає первісний блиск і бездоганний вигляд протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 1.5 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴
