
Тарілка бортова від IDEAL Сeramic, десертна, порцеляна, 19 см, білий холодний
41,64 ₴
- В наявності
- Код: SW25U09
+380 (68) 024-38-68
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка бортова від IDEAL Сeramic, десертна, порцеляна, 19 см, білий холодний. Цей посуд створений для тих, хто цінує довговічність та безпеку. Ідеально підходить для великих дитячих колективів, де техніка безпеки та економія бюджету стоять на першому місці. Наші тарілки витримують випробування часом, активними дітьми та щоденним інтенсивним миттям.
Посуд від IDEAL Сeramic має високу міцність при падінні, має поверхню, яка не вбирає запахи. Цей посуд можна мити у посудомийних машинах та використовувати в посудомийних машинах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр | 19 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41,64 ₴