
Тарілка для перших страв від IDEAL Сeramic, порцеляна, 500 мл, 26 см, біла
294,30 ₴
- В наявності
- Код: TD504-10
+380 (68) 024-38-68
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка для перших страв від IDEAL Сeramic, порцеляна, 500 мл, 26 см, біла. Професійна біла порцеляна, яка відповідає стандартам HoReCa.
Створіть ідеальну подачу ваших страв з нашою серією класичних безбортових тарілок. Ця лінійка розроблена спеціально для інтенсивного використання в закладах харчування.
Мінімалістичний дизайн безбортів фокусує увагу на головному — вашому кулінарному шедеврі.
Переваги для професійного використання: надзвичайна міцність, стійка глазур, витримує різкі перепади температур, тарілки ідеально штабелюються, чистий білий колір без сторонніх відтінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Глибока |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр | 26 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 6 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294,30 ₴