Тарілка бортова, овальна від IDEAL Сeramic, порцеляна, 30 см, біла. Професійна біла порцеляна, яка відповідає стандартам HoReCa.
Створіть ідеальну подачу ваших страв з нашою серією класичних безбортових тарілок. Ця лінійка розроблена спеціально для інтенсивного використання в закладах харчування.
Мінімалістичний дизайн безбортів фокусує увагу на головному — вашому кулінарному шедеврі.
Переваги для професійного використання: надзвичайна міцність, стійка глазур, витримує різкі перепади температур, тарілки ідеально штабелюються, чистий білий колір без сторонніх відтінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 2.5 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴
