Боул від IDEAL Сeramic, порцеляна, 400 мл, 23 см, білий. Професійна біла порцеляна, яка відповідає стандартам HoReCa.
Створіть ідеальну подачу ваших страв з нашою серією класичних безбортових тарілок. Ця лінійка розроблена спеціально для інтенсивного використання в закладах харчування.
Мінімалістичний дизайн безбортів фокусує увагу на головному — вашому кулінарному шедеврі.
Переваги для професійного використання: надзвичайна міцність, стійка глазур, витримує різкі перепади температур, тарілки ідеально штабелюються, чистий білий колір без сторонніх відтінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Глибока |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Порцеляна |
| Діаметр | 23 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 4 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 400 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204,40 ₴
