Цукорниця IDEAL Сeramic 300 мл біла. Професійна порцеляна преміальної якості від IDEAL Сeramic, створена для ресторанів, готелів та затишних осель. Цей посуд є максимально універсальним, адже поєднує в собі витончений стиль та високу зносостійкість. Завдяки ідеально гладкій поверхні та міцній глазурі він є бездоганною базою для професійного деколювання та нанесення індивідуальних логотипів під будь-який запит.
Посуд розрахований на інтенсивне навантаження: він повністю безпечний для миття у посудомийних машинах і використання в мікрохвильових печах. Це надійне рішення, що зберігає первісний блиск і бездоганний вигляд протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Наявність дозатора | Немає |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 300 мл |
| Колір | Білий |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Ширина | 11.5 мм |
| Висота | 10.5 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Порцеляна |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 192 ₴
