
Тарілка безбортова від IDEAL Сeramic, костний фарфор, 21 см, біла з золотим кантом
109,66 ₴
- В наявності
- Код: SW25U06
+380 (68) 024-38-68
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка безбортова від IDEAL Сeramic, костний фарфор, 21 см, біла з золотим кантом. Виняткова білосніжність та прозорість матеріалу від IDEAL Сeramic. Аристократична естетика поєднання класичного білого кольору та золотого канта. Неймовірна легкість та витонченість форм. Підвищена механічна міцність і стійкість до відколів.
Бездоганна якість глазурі, що зберігає блиск протягом багатьох років. Ідеальна база для нанесення фірмових логотипів та персоналізації. Екологічність, гігієнічність та повна безпека для контакту з продуктами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Кістяний фарфор |
| Діаметр | 21 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109,66 ₴