
Блюдо овальне з бортами від IDEAL Сeramic, порцеляна, 40.5 см, біла
355 ₴
- В наявності
- Код: TD048-16
+380 (68) 024-38-68
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тарілка бортова, овальна від IDEAL Сeramic, порцеляна, 40.5 см, біла. Професійна біла порцеляна, яка відповідає стандартам HoReCa.
Створіть ідеальну подачу ваших страв з нашою серією класичних безбортових тарілок. Ця лінійка розроблена спеціально для інтенсивного використання в закладах харчування.
Мінімалістичний дизайн безбортів фокусує увагу на головному — вашому кулінарному шедеврі.
Переваги для професійного використання: надзвичайна міцність, стійка глазур, витримує різкі перепади температур, тарілки ідеально штабелюються, чистий білий колір без сторонніх відтінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 40.5 мм |
| Ширина | 28.5 мм |
| Висота | 3.5 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴