
Блюдо, тарілка овальна від IDEAL Сeramic, порцеляна, 38 см, біла
340,20 ₴
- В наявності
- Код: TD890-14
+380 (68) 024-38-68
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блюдо, тарілка овальна від IDEAL Сeramic, порцеляна, 38 см, біла. Професійна біла порцеляна, яка відповідає стандартам HoReCa.
Створіть ідеальну подачу ваших страв з нашою серією класичних безбортових тарілок. Ця лінійка розроблена спеціально для інтенсивного використання в закладах харчування.
Мінімалістичний дизайн безбортів фокусує увагу на головному — вашому кулінарному шедеврі.
Переваги для професійного використання: надзвичайна міцність, стійка глазур, витримує різкі перепади температур, тарілки ідеально штабелюються, чистий білий колір без сторонніх відтінків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Багаторівнева | Ні |
| Наявність кришки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340,20 ₴