
Стакан від IDEAL Сeramic, 230 мл, світло-бежевого кольору з синім обідком по краю
84 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ST-1-00/5
+380 (68) 024-38-68
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стакан від IDEAL Сeramic, 230 мл, світло-бежевого кольору з синім обідком по краю. Виготовлений із 100% екологічно чистої кам'яної кераміки. Для виготовлення столового посуду використовують лише найкращі матеріали, отримані в Україні. Вся продукція IDEAL Сeramic проходить суворий контроль якості на всіх етапах виробництва та сертифікована за європейськими та українськими стандартами.
Весь посуд виробництва IDEAL Сeramic підходить для використання в посудомийній машині та мікрохвильовій печі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 230 мл |
| Висота | 85 мм |
| Верхній діаметр | 80 мм |
| Нижній діаметр | 80 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴